| Horia_8139 a întrebat:

Pe un iPod Nano 6th generation pot pune doar muzica descarcata de pe iTunes sau si MP3-uri pe care le am deja pe PC?(e deja a doua oara cand intreb asta si sper sa primesc un raspuns)

Răspuns Câştigător
| MDP a răspuns:

Am un iPod nano G6 si-ti pot spune ca poti pune melodii de pe un Pc in format mp3, cu ajutorul programului iTunes! Acest program poate fi descarcat in mod gratuit.

3 răspunsuri:
| Horia_8139 explică:

In fine... daca o convertesc, merge sa o pun fara sa o cumpar?

| MalinaH a răspuns (pentru Horia_8139):

Cred ca o sa mearga

| MalinaH a răspuns:

Nu poti pune muzica mp3 de pe pc pe nano deoarece pe nano este alt format