| FitMonkey a întrebat:

Pe yahoo.com la mail cum fac sa nu imi ramana emailul si parola? nu e bifat la "pastreaza-ma autoidentificat" dar mereu imi ramane emailul si parola si poate intra oricine care foloseste pc-ul. multumesc

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Asta pentru ca ai salvat parola in browser (Chrome, Opera, Mozilla, Internet explorer, etc). Intra in setari de confidentialitate si sterge parolele salvate, si opreste salvarea automata a parolelor, sau macar data viitoare cand te intreaba "Doriti sa salvati parola", apasa pe "niciodata pentru acest site".