| anonim_4396 a întrebat:

Pentru a imi reactiva kaspersky-ul imi treuie un "Activation code" si un "Customer ID". Cum fac rost de ele? Am nevoie de kaspersky, si mi-a expirat si nu il pot sterge, si daca imi descarc altul si il instalez imi spune acelasi lucru, ca a expirat si ca trebuie reactivat.

5 răspunsuri:
| bozo a răspuns:

Poti folosi Avast! care este gratuit pentru utilizare personala. Il folosesc de 4 ani cu succes. www.avast.com

| asucme a răspuns:

Pai da, trebuie sa cumperi o licenta pentru versiunea ta. Daca vrei mai ieftina si legala cumpara de pe ebay.co.uk Eu am 1licenta pentru kaspersky internet security pe 365 zile cu aprox 24lei. Si scapi de "cautari" de keys pe net pentru un an.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.crackfind.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zi-mi in privat ce versiune ai si iti dau eu codulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpara-l