| RaLuX_5234 a întrebat:

Pentru a vedea convorbirile recente pe Messenger, ce trebuie sa tastez?
P. S: Am messenger 10
Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

F3.
Iar pentru a vizualiza intreaga arhiva Alt + Shift + V

7 răspunsuri:
| AndreiP98 a răspuns:

Dai ctrl+shift+p sa ajungi in preferences si dai la archive da trebuie sa ai setat sa ti se salveze tot istoricul. Daca nu aiiti apare doar de la ultima logare

| iulia_9095 a răspuns:

Deshizi fereastra de unde vb. cu oricare prieten si apesi F3 si o sa-ti apara,dca vrei si mai mult misti cursorul pana la inceput unde o sa scrie"view full archive" si dai click acolo, o sa ti se deschida o fereastra cu data si ora si conversatiile, iar in stanga lista cu toti prietenii cu care-ai vorbit.Succes!

| CraziNess a răspuns:

Te duci la Contacts ---> Message Archive si gta happy

| Vögeln a răspuns:

Daca e vorba de arhive apeshi"F3"
Fundabatting eyelashes?

| bubuzapp a răspuns:

F3

| danutzzika a răspuns:

Daca vrei sa vezi ce ai vorbit cu o persoana anume. intri pe ea si apesi F3... iti arata o parte din ultima covorbire.
sau poti intra direct la arhiva: de la Contacts la Message Archive
si cauti persoana cu care vrei sa vezi convorbireahappy

| alexdjjss a răspuns:

Pai asta e super simplu.F3 si ai reusit!