| anonim_4396 a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum pot face ca la messenger sa pot vedea convorbirile scrise din urma? funditabig grin

Răspuns Câştigător
| Morenastyle a răspuns:

Messenger -> Preferences -> Arhive (sau uneori scrie Conversation History, depinde ce mess folosestihappy )

4 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Bună!
Este foarte simplu.
Dai la persoana respectivă la care vrei să veyi convorbirea, apoi dai F3 şi îţi arată ce i-ai scris mai înainte, dai mai sus, până îţi arată
"View full archive" sau dai tu direct Alt + Shift + V.
Asta numai dacă ţi se salveayă arhiva la messenger.
Dacă nu se salvează şi vrei ca pe viitor să se salveze, dai sus la Messenger la Preferences, apoi Archive, apoi selectezi "yes, save all my mesages ".
Multă baftă şi sărbători fericite!

| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Intri pe acea persoana, si apesi F3, dar nu trebuie sa fii trecut pre amult timp dupa acea convorbire. Daca trece mai mult...Nu o mai poti vedea.

| AnduZisAlexandru a răspuns:

Intri pe privatul prietenului care ai vorbit atunci si dai f3

| Play4Fun a răspuns:

Pai dai cu cine ai vorbit si apesi F3 sau dai de la contacts si dai la message arhive