| xXGaBiXx a întrebat:

Pentru cei care au internet mobil prin Frog (cosmote). Mi-am pus pentri prima oara internet pe mobil frog si cand vreau sa intru pe google ma trimite pe un site cosmote unde trebuie sa ma inregistrez (m-am intregistrat) si tot nu pot intra pe youtube si celellalte. Care este problema? dau funda +vot

1 răspuns:
| BodyFleci a răspuns:

Daca vrei sa intri pe site-uri dai la adauga adresa si bagi acolo adresa dar acum nu stiu cum ai tu optiunile la telefon...