| dokosvai a întrebat:

Pentru cei care au un Nokia N70 sau au avut. Cum fac ca sa imi apara la nume pe ecran contactele din cartela sim nu cele din memoria telefonului? plz ajutati-ma nu stiu ce sa fac

Răspuns Câştigător
| G0oLaN a răspuns:

Pthu! dai la o poza care poza vrei tu! dai optinui setare ca! si iti scrie ecran utilizator contact! si dai la utilizator contact! :X dar trebuie sa fiie poza in memoria telefonuluii! ia-o muto in telefon si pe urma faci lucrull acesta! nu stiu daca tsiam dat sfatu bine dar nu am avut mult timp n73 si nu-mi place! big grin. si nu am stat sa umblu in ell!

1 răspuns:
| G0oLaN a răspuns:

N70.rolling on the floorpardon