| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care cunosc, care credeti ca ar fi cel mai bun program de editare video; Adobe premier, pinnacle studio, Sony Vegas etc? Ma intereseaza un program eficient si foarte bun, sa aiba cat mai multe functii, inclusiv bara de rulaj. Intreb pentru ca ma intereseaza sa il cumpar, chiar daca ma coste cateva miliane bune, lucrez cu filmari de putin timp.

1 răspuns:
| SauronLPF a răspuns:

Dupa mine, pentru montaj e Sony Vegas.
Iti sugerez sa incerci si un program numit''After Effects'' e mult bun dar si mai greu.