| WithoutName123456789 a întrebat:

Pentru cei care si-au descarcat photoshop cs6 gratis,si si-au luat si cheia de activare pentru photoshop gratis, cand ati introdus cheia ca sa activati photoshop-ul sa fie full ati platit ceva?

1 răspuns:
| Tibi45 a răspuns:

Chestia asta este doar teoretic "gratis", deoarece după descărcare urmează o perioadă de "trial"(demo) gratis, după care contra cost ai nevoie de cheia de activare, altmineri nu ai nici o şansă. Poţi descărca însă de pe site-ul: "www.filehippo" o versiune photoshop tip CS-3 care s-ar putea să-ţi fie utilă. Succes în demersul tău.