| WithoutName123456789 a întrebat:

Daca mi-am luat Adobe photoshop cs6 gratis, cand introduc cheia de activare sau cand imi fac cont pentru ca el sa mearga ma va costa ceva?

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Danut photoshop nu e un program gratuit. tu te referi la perioada de evaluare de 30 de zile? clar ca ti-au dat o cheie ca sa functioneze. cand se termina perioada poti sa platesti o licenta care nu cred ca ai vrea la cat costa, sau il dezinstalezi, instalezi din nou altul cu crack.

| WithoutName123456789 explică (pentru gelu1970):

Te referi ca momentan eu nu am platit nimic, si doar dupa 30 de zile pot sa platesc ca sa il activez daca vreau?

| gelu1970 a răspuns (pentru WithoutName123456789):

Daca ai descarcat photoshop din pagina Adobe system da. in caz ca l-ai descarcat din alt loc ....nu stiu. Adobe e fabricantul acestui program.

| WithoutName123456789 explică:

Dar cheia am luat-o gratis, deci o sa platesc ceva?