| mcrenma a întrebat:

Pentru cei care sunt in reteaua Orange. Am ales optiunea acea cu internet pentru o zii cu 0, 50 de centi. dar asta este a doua zii si inca mai merge internetul. Stie cineva de ce? O sa imi ia din viitorul credit?

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Cu siguranta te va taxa.ca in lumea asta nu cred ca se da ceva moca...asa pe ochi frumosi.si daca vrei net pe telefon decat sa umbli in fiecare zi sa iti ia 50 de eurocenti.mai bine platesti 3. 50 si ai internet 1 luna intreaga.

| unicka a răspuns:

Esti pe cartela sau pe abonament? pe abonament iti reinnoieste traficul lunar, pe cand pe cartela prepay daca a trecut perioada cand ai trafic inclus,(sa zicem o luna ) si nu ai consumat tot traficul ( mb ), iti mai ramane si in alta perioada in care sa poti intra pe net pe mobil.eu am luat trafic de net in decembrie si acum mai pot intra de pe telefon pe internet, chiar si sa folosesc telefonul pe post de modem.