| DeeaLove08 a întrebat:

Photoscape este gratis daca il descarc de pe net? si ce site imi recomandati? sau daca il aveti voi puteti sa-mi lasati un mesaj cu id-ul vostru si sa mi-l trimiteti si mie pe mess, plz? promit

Răspuns Câştigător
| Izz a răspuns:

Da este. Uite un link de unde il poti downloada:http://photoscape.en.softonic.com/download#pathbar

4 răspunsuri:
| adyalex97 a răspuns:

Ady_alex97 stiu eu de unde sa il downloadezi add & fundawinking.

| Roooxaneeelllll a răspuns:

De pe download.ro scrii asa pe google si ai sa vezi ce repede mergewinking

| nelutu02 a răspuns:

Dati si mie id vostru de mess
ca vreau sa-mi fac prieteni noi