| yusty1980 a întrebat:

Placa de baza de la ASUS P7P55D-E poate sa suporte o placa video Nvidia GTX 560?

Răspuns Câştigător
| AstonMartin a răspuns:

Da, suporta pentru ca are slot video pci-express, adica doar cel ce se foloseste de vreo 5 ani incoace. Uite si placa ta http://www.asus.com/Motherboards/Intel_Socket_1156/P7P55DE/#specifications
Suporta si mama lui gtx adica gtx 680 ultima iesita, problema e daca te tine si sursa, daca ai si procesor bun care sa nu diminueze performantele lui gtx 560. Alte intrebari de pc/it add MY_PRECIOUS_RING yahoo com, si vorbim. Bafta!