| Paulicass a întrebat:

Placa sunet Creative X-Fi Surround 5.1 USB merita achizitionata pentru un sistem logitech z-5500 legata cu cablu optic? astept sfaturi de la cei ce cunosc placa si cei care chiar o au

2 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

In general orice placa video dedicata (care nu e integrata) merita achizitionata.

| DSGline a răspuns:

SAlut! Eu zic ca merita eu am sitemul audio Logitech z5500 pe o placa audio Asus xonar esseence STX conectat digital iar pe un pc mai vechi am o placa VIA onboard (integrata) la care sistemul fiind conectat prin JAck de 3.5mm iar diferenta de calitate este enorma deci nu am avut placa de care zici tu dar eu zic ca merita si tia-s recomanda placa mea costa un pic dar isi merita baniwinking