| legendarytonyhawk a întrebat:

Placa video de pe:http://www.pcgarage.ro/placi-video/sapphire/radeon-hd557 0-1gb-ddr3-128-bit/ imi va merge in placa de baza:
Model-945GCMX-S2.
Producator:Gigabyte Technology Co.
Daca exista nelamuriri spuneti-mi.
Funda.

3 răspunsuri:
| Me2 a răspuns:

Va merge fara probleme, toate pci-express sunt compatibile intre ele, si performanta nu va scadea deloc. Nu-l asculta pe SkeedZ, vorbeste doar prostii

| ZK a răspuns:

Este posibil sa mearga dar nu la capacitate maxima, deoarece nu poate sa transfere atatea date cat are nevoie. Opinia mea, nu o cumpara.

| PiNNoTheGamer a răspuns:

Salut nu supporta deoarece placa de baza are doar PC Express 1.0 din ce am vazut si placa video 2.1. Funda?