| BlackOrangee a întrebat:

Placa Video Gainward GTX650-1024-DD-HDMI-VGA GS, 1024MB GDDR5, 128bit, Core Clk: 1071, 2600(DDR 5200), PCI-E, PhysX, FAN, HDMI ce părere aveți de placa asta video? E buna pentru gaming?happy

3 răspunsuri:
| s3v3n7 a răspuns:

Ii destul de buna placa video pentru jocurile actuale, doar sa ai memorie ram minim 4 gb la asa o placa.Eu am de 512mb 128 bit si merge bine, tot gainward si sunt multumit.

| marik99 a răspuns:

O data ce are 1 Gb normal ca e buna, acum nu stiu cat duce, dar eu ti-as recomanda ceva mai bun, un GeForce, sau nVidia sau ATI, pana la urma sunt cele mai bune. Oricum nu este rea nici a ta, duce jocuri foarte bune si noi.

| SmecheruCuSpate a răspuns:

E buna, dar si eu as recomanda un nVidia