| swampy a întrebat:

Placa video MSI ATI Radeon HD4650 1024MB DDR2 128bit sau
Placa video Asus nVidia GeForce 9500GT 1024MB DDR2 128 bit care credeti ca este mia buna pentru jocuri?

2 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Care cred? big grin Prima, 4650, din ce studiasem pe net candva. Sa-ti zic exact nu stiu...pentru ca nu posed. Sunt aproape cam la fel, ambele modele, dar mi se pare cu o craca mai sus acel ATI.

| JeLeu a răspuns:

Ma copile, dar u pui cam multe intrebari dsp placi video, procesoare, memorii, dar nu cred ca cumperi ceva din ele... ai auzit si tu probabil de la niste prieteni versiuni de placi video si trebuie sa intrebi?
macar de ti-ar folosi, si nu sa dai funde aiurea...