| Cristi8998 a întrebat:

Playstation 4 sau Xbox One? Vreau pareri.Dau funda mare!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PS4 fara discutie. Sunt diferente majore intre ele. Bine, acum depinde, daca nu vrei numai jocuri iti iei xbox, dar daca vrei gaming adevarat (eu asta mi-as dori) alegerea e PS4. Dar inainte sa-ti iei uita-te si la exclusivitati (jocurile care sunt doar pe acea consola) pentru ca cine stie, poate iti plac cele de la xbox, dar ma indoiesc, xbox e de cacao (si consola si jocurile lor si producatorii).

5 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Ps4 are rezolutia mai mare.

Răspuns utilizator avertizat
| Th3Unknown a răspuns:

Playstation 4. Cu toate ca as fi vrut sa fie mai bun xbox-ul anul asta, dezamagire. Xbox poate generatia viitoare.

| Tudorvladimirescu a răspuns:

Eu unul as lua xbox one dar acum fiecaruia cu cei ii place mai mult nu sunt asa mari diferentele intre ele. http://bit.ly/1sB6UJ6

| Antzzk a răspuns:

PS4, uite aici niste diferente MAJORE:
http://www.techradar.com/......er-1127315
daca stii engleza, aici vei gasi tot ce iti doresti :)