| NightBadDreams a întrebat:

As vreau sa imi iau si eu un playstation sau un xbox. ce imi recomandati? Dau funda

6 răspunsuri:
| motanasu a răspuns:

Salut! Eu iti recomand un xbox, pentru ca eu am avut si playstation, dar m-am plictisit repede de el... XBOX-ul e mult mai tare. Poti sa-ti iei si cu senzor si atunci e mult mai tare dar si fara senzor e superhappy Daca mai vrei diferite informatii scriemi.Eu iti recomand xbox!

| NightBadDreams explică (pentru motanasu):

Dar am auzi ca daca la xbox nu poti juca jocuri online.

| motanasu a răspuns (pentru NightBadDreams):

Ba da poti cu xbox live e foarte simplu...si am un prieten care vrea sa si-l vanda pot sa-l conving sa ti-l lase mai ieftin. e in stare perfectehappy

| NightBadDreams explică (pentru motanasu):

As putea vorbii cu el? big grin

| motanasu a răspuns (pentru NightBadDreams):

Da sigur
vrei sa iti dau nr de tel?happy

| motanasu a răspuns (pentru motanasu):

0728649281 si ii spui ca e in legatura cu xbox si suni din partea lui Andrei. Il cheama Alex!