| Andreeacordos a întrebat:

Please,e urgent! unde trebuie sa apas la facebook, pentru a face sa nu-mi trimita noutatile pe pagina de mess.

Răspuns Câştigător
| norby12 a răspuns:

Salut. deci intri pe fb si sus in dreapta langa numele tau si langa "home" este un semn ca un triunghi dai pe el acolo dai la "Account Settings". Dupa apare general settings nah aici in stanga scrie general, security si asa mai departe, aici trebuie sa dai la "Notifications" dupa in dreapta apare "Email Frequency" si acolo scoti bifatul din patratel si gata

1 răspuns:
| paco09 a răspuns:

Nu stiu