| andreiteodor81 a întrebat:

Plec in curand in vacanta in strainatate, iar calatoria dureaza mult. Din acest motiv vreau sa-mi cumpar un nou psp(Primul l-am stricat) si nu stiu ce psp e mai bun.Sa-mi iau un PSP 1000-3000 sau PSP GO?

Răspuns Câştigător
| vladust a răspuns:

Depinde. daca vrei sa-l modezi cumpara-ti psp 2004, daca vrei sa pui jocuri ooriginale ia-ti 3004, psp go e incomod si nu te poti juca jocuri pe el daca esti in Romania pentru ca la noi nu este playstation store si nu poti pune nici UMD-uri.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PSP Go mi se pare foarte incomod deoarece are butoanele mai jos decat la PSP-urile clasice.
Ceea ce inseamna ca te vor durea degetele mai repede winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PSP Go mi se pare foarte incomod deoarece are butoanele mai jos decat la PSP-urile clasice.
Ceea ce inseamna ca te vor durea degetele mai repedewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa iei un psp 2004, este foarte bun, il poti decoda usor si poti lua jocuri gratis de pe net.

Eu am un PSP Sony- il am de 5-6 ani si merge ca si cum ar fi nouwinking...chiar l-am folosit mult sa stii si merge foarte bine...am dat pe el la vremea aceea 850leiwinking