| Betynutza a întrebat:

Pls. Ajutor. Cum scot o persoana de pe Facebook daca e la block?! Funda:*

Răspuns Câştigător
| iubaretulcata a răspuns:

Te duci sus in dreapta si dai click pe sageata de langa Acasa. Langa Acasa este o sageata pe care trebuie sa dai click ---> Setari de confidentialitate---> te duci jos la ultima optiune, cu o bulina rosie pe care scrie Persoane si Aplicatii blocate, tu dai click pe Manage blocking si vei vedea pe cine ai blocat tu. Dai e deblocare si dupa 24 ore poti cere din nou prietenie...iti doresc tot binele din lume... Funda?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - Deblocheaza prieten sau invitatie la aplicatii - Intra aici: http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&s ... si in josul paginii ai -> Persoane si aplicatii blocate si tu dai click pe -> Administrati procesul de blocare (e scris cu albastru).Vezi foto: http://i.imgur.com/UGjfk.jpg Da click pe ''editati-va lista''(Manage Blocking) -->click pe unblock(deblocare) in dreptul persoanei pe care vrei sa o "deblochezi"...Enjoy ! (acum trebuie sa-i ceri prietenie din nou daca vrei sa-l ai la prieteni)

Alte răspunsuri