| AdySnaP a întrebat:

Pls caut de 3 zile drivere de instalare pentru imprimanta sharp AR-120E (deoarece eu ce destept sunt am pierdut cd-ul cu driverele de instalare) am windows XP plizz inainte sa postati primul link descarcati voi si sa vedeti ca nu merge, pls lasati un link bunbig grin dau funa!puppy dog eyes

1 răspuns:
| kta1431k a răspuns:

Http://www.uniblue.com/software/driverscanner/ Intra in program,dar sa ai imprimanta colegata si dai search, iti gaseste driverul imediat, il descarca si il si instaleaza! Bafta si spor la download