| TrOlLeR a întrebat:

Pls dati-mi hack S4League fara virusi. dau pamblica

5 răspunsuri:
| Spikey a răspuns:

Du-te ma naiba cu hackurile tale, foloseste si tu item manager si atat.Sau esti prea prost incat nu poti sa iei pe nimeni daca nu tragi prin ziduri? Te-as invita la un DM/TD sau chaser. Da mi-e ca daca nu ai hackuri o sa-ti iei bataie sad rau.

| Spikey a răspuns:

Ma vezi cu hackurile alea ca majoritatea sunt out-dated.Se fac hackuri la fiecare patch asa ca un hack de acu 2 saptamani nu ar mai merge.Vezi ce linkuri pui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne ma daca se face un joc online toti romani sa inghesuie sa joace.Asta e bine dar dupa romanu vrea sa triseze la tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice hack este facut din virusi mai periculosi sau mai putin periculosi, faza e ca ai cel mai eficient hack. oricine il are si acela este rabdarea si priceperea... o sa fii foarte bun la acest joc cu multa pricepere si rabdare...(si apropo, nu numa romanu se inghesuieste la trisare, lumea a devenit obsedata de asa ceva si de castig nu le pasa de nimic vine sfarsitu lumii)

| 1998tudor1998 a răspuns:

Skype ai?
tudor. 19982 {al meu}
eu am multe