| TrOlLeR a întrebat:

Cine are hack s4league patch 19? sa-mi dea link.care e cel mai bun ii dau pamblica

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man da-mi id d emes dsi iti dau un hack de spedd hyp sp si alte chesti si mai am unu de mine gun

9 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

Esti prost, esti incredibil de prost...are virusi... u n-ai antivirus la pc-ul ala atau cred ca-i praf pc-ul tau de nu-s tii sa ai grija de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti noob

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnu' fie cu voi, ce *** aveti ma? jucati in *** corect! Ce? nu puteti? Asta e, jucati tetris...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai injurati!

| TrOlLeR explică:

Bah mircea, esti bou? are virusi

| TrOlLeR explică:

Id meu e andrei0067

| GabyDarK_6835 a răspuns:

Frate aproape toate cdurile auvirusi era sa imi buleasca calculatoru rau de tot dar daca vrei sa te joci cu din astea nu te impiedic

| socolobe a răspuns:

Ce dracu antivitus ai mircea?

| seba_4195 a răspuns:

Am un hack s4leugue 1hit kil da nu pot sa il folosesc care stie cum sa ma anunte pe id s.biris