| remus a întrebat:

Cum pot sa pun o poza animata in avatarul de messenger, va rog. O zi buna tuturor va doresc!

Răspuns Câştigător
Shin
| Shin a răspuns:

Nu poti, avatarul de la Yahoo Messenger nu accepta astfel de poze.
Shin

18 răspunsuri:
| remus explică:

Anonim, multumesc pentru raspunsuri, te rog, nu mai este necesar ma-i luminat suficient, o zi buna iti doresc!

| BuMeRaNg a răspuns:

Daca vrei sa pui poze animate la avatar trebuie sa-ti download Messenger Live...acela accepta astfel de poze insa Y! M nu accepta.imi pare rau...sad.tongue...am incercat si eu si am vazut ca nu merge si atunci mi-am dat seama... sper ca am fost de ajutor...:*

| Jalnic a răspuns:

@anonim:
"Treb sa o copiezi de pe net pe comp si apoi poti sa o pui asa am facut si eu"

Probabil tu spui de avatar creeator personalizat caci nu orice "poza de pe net" poti sa o pui la avatar in yahoo

| CiuFix s.a luat de pokemoneala a răspuns:

Buna!
Nu cred ca ar merge! Avatarul de la Yahoo Messenger nu accepte pozele animate.
pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treb sa o copiezi de pe net pe comp si apoi poti sa o pui asa am facut si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nui greu eu am incercat si am rusit cheamati prieteni sa te ajute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu st-i cum
sa... pui nu-i nimic nici eu nu st...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa pun poza la avatar doua poze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu! si eu am inkerkat!sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti sati publici poza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am imcerkat si eu da nu merge, ata ete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu puteti pune poze pe net desteptilor oh go onrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smpl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la avatar:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu poti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate pune orice poza doresti pe messenger.

| george45 a răspuns:

Nu cred ca poti nenea

| remus explică (pentru george45):

Ok, multumesc!