| DannyR0 a întrebat:

Poate fi o optiune buna luand in calcul si discountul de 20%? http://www.pcgarage.ro/casti-gaming/steelseries/siberia- 150/

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu există discount-uri și promoții, ci doar înșelăciuni legale, asta e primul aspect de reținut.
Căt despre produsul dorit, numa că scrie pe el gamming îl plătești instant cu 30% mai mult vs un produs ce are aceleași caracteristici dar nu e cică de gamming.Succes
PS E-mag și Pc garage nu sunt singurele magazine din lume. Google-it și precis vei găsi ceva mai bun.

| KodrutZ a răspuns (pentru DeyCj):

Ei, exagerezi un pic. Unele produse de gaming se intampla sa fie facute mai cu simt de raspundere ca cele pentru office/standard (soareci, tastatura, de exemplu). Promotii si discounturi exista, doar ca atunci esti furat mai putin fata de obicei. La noi de regula promotiile si discounturile sunt mici-mari tepe DE CELE MAI MULTE ORI, dar nu mereu. Cand se mai lichideaza stocuri sau se da cate un produs care a stat expus 2 ani, atunci chiar sunt ocazii. Ideal e sa ai o persoana in interior care sa te informeze imediat ce se intampla chestia asta...

| DannyR0 explică (pentru DeyCj):

Avand in vedere afirmatia ta ai putea face o recomandare?!
PS Aici am gasit acest produs la cel mai avantajos pret in opinia mea.

| KodrutZ a răspuns:

Cum ziceam si la cealalta intrebare... atata vreme cat nu le infingi intr-un audio onboard care nu e ALC1150 sau altceva care sa merite, nu are sens sa le iei si sa sune ca din borcan. E ca la boxe, amplificarea/placa de sunet fac mai mult decat incintele. Cel mai bine ar fi sa le poti asculta mai intai ca sa iti faci o parere. In alta ordine de idei, le poti trimite inapoi daca nu te multumesc dar revin din nou asupra importantei unei surse sonore de calitate.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu merită.