| AnonimaXDD a întrebat:

Poate sa imi expliice si mie cineva ce e cu clever bot? happy

Răspuns Câştigător
| AlcatrazOne a răspuns:

Este un site unde vorbesti cu un robot.Ii pui o intrebare iar el iti raspunde cu raspunsurile altor utilizatori.Fiecare conversatie o analizeaza si salveaza din ea intrebarile si raspunsurile pentru a putea fi folosite si cu alti utilizatori ai acestui robot cu inteligenta artificiala.

| StefanKogut a răspuns (pentru AlcatrazOne):

Asta nu e inteligenta artificiala, e un casetofon cu fast rewind/forwarding.

4 răspunsuri:
| EPES a răspuns:

Clever Bot vorbesti cu un robot si trebuie sai pui intrebari si sa raspunzi la intrebari in asa fel sa in inchizi cum e la vazan big grin

| EPES a răspuns (pentru EPES):

Fazan SCZ greseala mea

| EPES a răspuns:

Fazan Scz