| Grimalkin a întrebat:

Poimâine o să-mi iau un telefon şi nu mă pot hotărî, am de ales dintre Samsung Galaxy Mini S5570 şi Samsung Wave II S5250. Vreau şi eu păreri, vă rog puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| GabyG a răspuns:

Samsung Galaxy Mini din cauza sistemului de operare. In cazul in care vrei telefon pentru care iti recomand wave II. Am eu galaxy mini si sunt multumit de el. Poti descarca o multime de aplicatii din Android Market si are 3G, Wi-Fi si este si destul de ieftin.

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Eu zic ca mai degraba iti iei un Nokia C3 -> http://bit.ly/t6q5MS Am testat pana acum 3telefoane si toate mergeau bine.

| radu021 a răspuns:

Fara retineri Samsung wave 2...galaxy mini e prea slab din punct de vedere hardware.
oricum trebuie sa apara si update-ul la bada 2.0 si e foarte bine pus la punct acel sistem de operare.
un rewiev la wave II :
http://www.youtube.com/watch?v=VzE1AJppSMI

si un filmulet de prezentare pentru bada 2.0:
http://www.youtube.com/watch?v=zO7iiLVeteg

sper ca ti-am fost de ajutor. acum depinde de tine ce vrei!
BAFTA!

| lor3nutza a răspuns:

Samsung galaxy mini are un sistem de operare foarte bun si foarte multe aplicatii pe el(bluethoot, Gps etc)pe cand celalalt are o sensibilitate ridicata si nu vrei ca la 2 salt sa trebuiasca sa iti cumperi altul

Sper ca te-am ajutat o fundita se poate

| Marutza1999 a răspuns:

Samsung galaxy mini! am avut ambele modele si acesta are mult mai multe aplicatii...in plus este mult mai rezistent.Mama a scapat wave 2 in chiuveta si s-a stricat, dar eu am varsat tot portocaliul pe mini si nu a patit nimic, deci iti recomand Samsung galaxy mini. happy