| Mikey001 a întrebat:

Pornesc pc-ul. Îmi pornește normal. Iar după pe dekstop îmi apare doar imaginea..in rest nu pot face nimic...

3 răspunsuri:
| anonymous00702 a răspuns:

Salut, incearca sa dai un restart la bios:
Uite ti-am gasit si un video unde poti invata cu sa dai restart la bios : https://www.youtube.com/watch?v=csNcNfMMa6A
iar daca nu merge nici cu restartul la bios schimba windows-ul

| MarianM009 a răspuns:

Deschizi task manager->File->New Task->completezi acolo cu: explorer.exe apoi OK. Vezi daca merge

| Andrei5020 a răspuns:

Fii atent ca asa m-i se intampla si mie de acum de fiecare data cand deschizi pc-ul si iti arata imaginea scoate-i hdmi-ul ( chestia aia care conecteaza pc-ul cu monitorul) si apoi baga-l la loc