| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cand pornesc calculatorul imi apare numai poza de dekstop in rest nu mai apare nimic nici fisiere nici bara de jos absolut nimic in afarade poaza de dekstop. Cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa intri cu safe mode, dai restart apesi incontinuu pe tasta F8, apoi alegi meniul de sus de tot prin sageti safe mode, simplu fara command prompt sau altceva, astepti sa se incarce, si apoi iti va zice yes/no, apesi yes, si mai astepti putin, dai click pe userul "ADMINISTRATOR" si vezi daca iti face acelasi lucru, sau iti apare acolo toate pictogramele daca da, lasa un reply aici cand esti in safe mode si iti merge cum am spus eu, de pe telefon sau de pe tableta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daiurs28 daca ai facut ce am zis eu, ti-am spus sa lasi un reply, tu trebuia sa faci ceva. dupa faza asta, pentru ca tu intrand in safe mode, nu poti face mare lucru, eu doar o chestie, care te lasa sa faci niste smecheri ca sa zic asa cand nu vezi nimic decat imaginea de pe desktop, trebuie sa te duci la add or remove programs si acolo trebuie sa gasesti ceva cu hide desktop, hide icons, ceva cu "HIDE", zi-mi ceva.

| Memo97 a răspuns:

Incearca Ctrl+Alt+Del >task manager > Aplications(sus pe bara) > new task(jos in dreapta) si scrie explorer.exe. Funda?