| anonim_4396 a întrebat:

Pot afla cand a intrat ultima data pe messenger o persoana al carei id il cunosc?
Va multumesc.

Răspuns Câştigător
blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Nu cred ca se poate.

138 răspunsuri:
| MihaiA a răspuns:

Din pacate nu.

| geo222 a răspuns:

Ba da, se poate! Ai aici metoda. http://www.targovetul.info/......-data.html

| geo222 a răspuns:

Am gasit un articol. e o chestie acolo si chiar merge
http://www.targovetul.info/......-data.html

| eficientweb a răspuns:

As putea scrie o aplicatie online care sa inregistreze toate 'intrarile' pe mesenger ale unui id precizat (data, ora, durata sesiunii) date pe care solicitantul sa le primeasca prin mail ca un raport

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca pot afla dar as vrea sa pot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Criss_cristy09

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu shhhh

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sh daca se poate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate daca ai un program special.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.yahootracker.com ...va astept cu buchetul de flori:D

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi ar trebui sa faca ceva sa se vada online alcumva nu prea cred daca pune asty de la yahoo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred...si eu vreau sa pot afla cand a intrat ultima oara cineva pe mess, dar nu cred ca este posibil... o sa ma mai informez si poate cine stie smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap.se poate. insa numai daca ai acces la calculatorul persoanei respective... intri in C/Program Files/Yahoo/Messenger/Profiles/apoi dai pe id-l persoanei respective si scrie undeva "iconindex" si in dreptul sau scrie data si ora cand a intrat pers respectiva... altfel nu se poate tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa stiu si eu cand a intrat o persoana anume pe messenger ultima data...va rog din suflet imi puteti spune? sunt foarte interesata sa aflu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sweet.laura25

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Xcsdab

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Babis8888

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scooby_doo_pansat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca se poate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sidonia. 2009

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Morariu_claudiu12

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu, si eu as vrea sa cunosc lucrul acesta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nusad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maximaxou28

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da se poate.eu sunt de 12 ani si stiu...deci sa fim seriosi pare greu da nu stiti,, cat de usor e'' daca vash spune ar insemna ca eu cautand asta am afltat.De ce vash spune? Aflati si voi ca va spun eu ca nu e greu.Vedeti ce malefic sunt ))rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Elyelena48

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cata.catalin00

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum e posibil sa vad cand a fost ultima oara online pe mess o persoana?