| Broadband a întrebat:

Pot baga boxe la tableta, am vazut mai multe modele aici. are cineva si daca pot instala programe ca pe calculator, as vrea s-o folosesc pentru redare muzica in loc de laptop sau pc, deci merge sa bag winamp si sa aiba mufa jack pentru casti? uitati aici cateva modele poate are cineva sa-mi explice si mie
http://www.domo.ro/Laptopuri_&_Tablete/Tablete/Tablete

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Da desigur ca le poti conecta printr-un jack de 3.5 la tableta. tableta este diversa de computer insa exista pentru android winamp care se aseamana foarte mult cu cel de pe calculator.

| Broadband explică (pentru al3xander):

Nu conteaza winamp, sa fie player de redat muzica e mult mai usor cu tableta asta decat laptop sau pc, mersi de raspuns

| al3xander a răspuns (pentru Broadband):

Pentru nimic numai bine!