| anonim_4396 a întrebat:

Pot conecta in acelasi timp pe un laptop (ultrabook Lenovo) o tastatura cu fir (Tastatura gaming Redragon Asura Black) si un mouse wireless (Mouse gaming Redragon M621 Black) fara sa am probleme de functionare, adica sa mearga amandoua in acelasi timp, fara lag etc.?
am specificat ce fel de tastatura vreau sa folosesc si ce fel de mouse
dau funda!

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Bineinteles ca Da!
Chiar in momentu de fata folosesc o tastatura cu fir si un mouse wifi.
Nu o sa ai nici o problema!