| LoOvE a întrebat:

Pot downloada Word 2007 de pe net? Se poate? Daca da, de unde?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

De pe www.microsoft.com,dar logic că e contra costul unei sume deloc neglijabile.Nu ai bani? sunt alternative gratuite și compatibile cu Microsoft office(deschide și se poate salva în formatele de office; cel puțin pe Linux merge brici treaba ), cum ar fi appache oppen office și altele.Succes

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Cât demult ai cautat pe net şi nu ai găsit?
Eu zic sa cauţi mai mult ca sigur vei găsii. Şi nu trebuie neparat sa îl cumperi.
De ce neapărat ediţia din 2007?thinking
Succes!

| LoOvE explică (pentru Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu):

Pentru ca la scoala, eu sunt in clasa 9, profil mate info, si fac informatica, si lucrez pe Word 2007

| ionut1345 a răspuns:

De pe Microsoft