| crackster a întrebat:

Pot folosi o tastatura USB pe post de joystick, astfel incat sa pot juca un joc multiplayer cu 2 tastaturi? E vreun program care poate face asta?

6 răspunsuri:
| itsirc3 a răspuns:

Nu cred ca merge ca am incercat si eu.

| MembruTpu_6868 a răspuns:

Din cate stiu nu poti folosi 2 tastaturi am vrut si eu sa incerc dar am caut pe net si am vazut ca nu merge tongue

| wanted112007 a răspuns:

Nu poti...am incercat.
Un jostick ii numa 30 lei."D

| madavvmadav a răspuns:

Nu nu cred ca se poate

| Palmonth a răspuns:

Nu trebuie nici un program trebuie sa ai 4 mufe de usb (minim) si bagi amadoua tastaturile si...te joci ca si pe un joistick.happy

| crackster explică (pentru Palmonth):

Am joystick dar la unele jocuri ma descurc mai bine cu tastatura, Ma gandeam ca este vreun program cu care poti configura tastele unei tastaturi sa fie percepute ca si butoanele unui joystick.