| Georgic7 a întrebat:

Pot juca pe un playstation 2 nemodat jocuri neoriginale(făcute de cineva)?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Tu nu vezi ca nu stie nimic?
Cum pui tu jocuri pe cd cand toate jocurile d epe ps2 is pe dvd.
Cum pui tu virusi pe ce o fi el, cand ps2-ul nu are nici o treaba cu virusii tau, nu ii vede.
3. DAca vrei neoriginale, trebuie modata.

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Nu se poate, am incercat

| fuzzer a răspuns:

Da se poate, doar fiti atenti ca pe cd-u respectiv sa nu existe virusi, acest paysation e cam sensibil.

| Georgic7 explică (pentru fuzzer):

Dar atunci dacă merge de ce mai trebuie modata consola?

| sltlp a răspuns (pentru Georgic7):

Tu nu vezi ca nu stie nimic?
Cum pui tu jocuri pe cd cand toate jocurile d epe ps2 is pe dvd.
Cum pui tu virusi pe ce o fi el, cand ps2-ul nu are nici o treaba cu virusii tau, nu ii vede.
3. DAca vrei neoriginale, trebuie modata.