| loveusa a întrebat:

Pot ma-mi modific/adaug memorie in ram pentru pc, windows xp si cum?

Răspuns Câştigător
| kalimdor a răspuns:

Pentru a aduaga rami pe PC trebuie sa cumperi si sa ii adaugi in unitate manual sau chemi pe cineva care stie... daca nu ai loc trebuie sa cauti rami mai mari si compatibili si sa ii inlocuiesti cu cei vechi

1 răspuns:
| Ezlot a răspuns:

Salut memorie ram poti sa iti adaugi nu conteaza ce win. ca sa iti adaugi memorie ram sunt niste placute de 512mb, 1gb, 2gb etc.acestea se introduc in unitate...ai la dispozitie cam 3 sloturi pentru ram. daca nu stii sa faci asa ceva nu incerca.ca poate iti strici pc. cheama pe cineva care stie.