| Darkguy a întrebat:

Pot sa accesez internetul fara sa am in abonament optiune cu mb de internet? (Daca ajuta cu ceva am Samsung Galaxy Trend Lite)

Răspuns Câştigător
| Ghosts a răspuns:

Ba da, si la abonament, dar nu ai internet nelimitat + ca nu este chiar asa de ieftin, incearca la Orange. happy
Funda?

3 răspunsuri:
| Ghosts a răspuns:

Da, iti incarci cartela cu 5 euro, si ai 50 mb de internet + minute + mesaje.
Daca nu, cumparati un router, sunt ieftine happy
Bafta. Fundita?

| Darkguy explică (pentru Ghosts):

Dar abonament nu e?

| Ghosts a răspuns (pentru Darkguy):

Ba da, si la abonament, dar nu ai internet nelimitat + ca nu este chiar asa de ieftin, incearca la Orange. happy
Funda?

| DolceChrs a răspuns:

Sigur. dacă ai wi-fi.