| TraficDeMentosane a întrebat:

Pot sa aflu datele [Procesor, RAM, placa VIDEO] despre pc`ul meu din pc, sau doar din documente sau ce`s alea [pe care le am de la cumparare, sau ma rog nu le am laughing ]?! :d Daca da, atc cum? thinking

6 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Everest sau Aida64. Spun orice despre pc-ul tau. Uite aici Aida64:

http://dl.transfer.ro/AIDA64_Extreme_Edition-transfer_RO-20jan-cc7255.rar

Poti pune programul in limba romana dupa instalare si inregistrarea licentei, poate iti este mai usor de umblat in el.

| impulls a răspuns:

Start>run>dxdiag. funda?happy

| UzzY475 a răspuns:

LOL Click dreapta pe My Computer si Properties

| gmc1 a răspuns:

Iti cum poti afla doar o parte din ele, dai click dreapta pe my computer si dai la properties si dupa aia spor la citit acolo

| Ilie_Ionut_Moroiu_1985 a răspuns:

Cum aflu ce placa video am si cati rami are