| MiculAjutor a întrebat:

Pot sa conectez un calculator foarte performant la un monitor vga? Vreau sa stiu daca apar ceva erori sau daca are lag.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| BMadalin1992 a răspuns:

Da, se poate. Nu are legatura cu Ping-ul /Lag-ul, cat despre erori, nu ar trebui sa aiba, e totusi un monitor, nu o placa video sa nu o instalezi corect si sa functioneze cu erori.

1 răspuns:
| harhas a răspuns:

Salut.

0. Da, poti conecta un monitor VGA la laptopul tau.
1. Nu iti va da nici un tip de eroare, pentru ca nu are de ce, nu se folosesc drivere sau alteceva.
2.Lag, nici intr-un caz, nu este vorba de lag la o conectare de monitor.
3.Nu e nici un 4