| andry94 a întrebat:

Va rog ajutatsima((. ce sa fac daca memoria cardului aparatului foto este ocupata da nu apar pozele cind o conectez la calculator((,, mersi mult anticipat...

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ASIGURATORUL a răspuns:

Trebuie sa descarci din poze pe calculator si sa le stergi din card pentru a elibera din memorie.Si mie mi se intampla sa nu se deschida din prima, dar daca incerc de 2-3 ori isi revine.

| mycalinmy a răspuns:

Daca nu mai vrei sa vezi pozele poti sa iti cumperi un cititor de carduri sa in cazul in care ai introdul in PC si formateazal. Daca mai vrei sa ai pozele intra pe alt PC copiazale pe un stik memory si copiazale la tine in PC