| Kokolina a întrebat:

Pot sa fac din calculator un hotspot wi-fi?

Răspuns Câştigător
| ionut7x7 a răspuns:

Poti face un hotspot wi-fi doar daca ai programul connectify sau virtual router, poti instala programele daca ai windows 7, 8, 8.1 pe xp sau vista nu POT FI INSTALATE, daca vrei sa afli mai multe lasa-mi id tau de mess skipe si poti sa ma intrebi ori ce.
FUNDA

| Jipa95 a răspuns (pentru ionut7x7):

Si ok ai facut hot spot cu ce emiti acel semnal daca nu ai o antena dedicata pentru asa ceva?

7 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Daca modemul/roterul iti permite da poti sa faci.
Uite aici un tutorial: www.youtube.com/watch?v=EhbwpnUkT8g

| Jipa95 a răspuns:

Numai daca pe calculatorul tau ai o placa de retea dedicata cu o antena detasabila, sau ai wi-fi incorporat pe placa de baza.

| happy31animation a răspuns:

Nu cred.

| sheamus12 a răspuns:

Descarca Conectify si iti faci pc-ul hotspot.

| ionut7x7 a răspuns:

Trebuie sa ai wireless la laptop sau pc prin el vei emite

| Huditoiu_Boghi_1989 a răspuns:

Da poti sa faci daca calculatorul tau are placa de retea wireless folosind aplicatia connectify-me sau altele.