| LucAndrei a întrebat:

Pot sa imi instalez un nou WIN. si sa imi pastrez TOATE datele?

Răspuns Câştigător
| LNK a răspuns:

Salut!
Daca te referi la Windows, sigur ca da. Programele insa le vei pierde, si va trebui sa le reinstalezi.
Datele le poti pastra in D. Dai copy-paste la toate folderele, filele si sunt salvate. Sau le poti copia pe un stick.
Succes! happy

5 răspunsuri:
| 334499 a răspuns:

Da.
doar programele pe care le ai acum instalate va trebui sa le reinstalezi

| LawR3n a răspuns:

Da. (răspuns necalificat pentru o întrebare necalificată)

| coosmin24 a răspuns:

Da, daca ai datele pe o partitie separata fata de windows, poti, in caz de vrei sa si formatezi partita cu windowsu-l, daca nu, instalezi windowsu-l fara sa formatezi partitia.in caz de ai una singura.

| belltech a răspuns:

Da, faci o instalare fara sa formatezi partitia primara, daca ai una singura (nerecomandat insa) sau iti faci un hard cu 2 partitii, una mica de sistem, si alta mare unde salvezi datele, (solutia recomandata).

| B.A. a răspuns:

Daca le pui pe Cd daca nu nu poti.