| Edstar a întrebat:

Cine stie ce trebuie sa fac ca sa imi pastrez datele din calculator( imagini, muzica etc) atunci cand instalez un nou sistem de operare?

Răspuns Câştigător
| AleGsZ a răspuns:

Ori salvezi totul pe un HDD extern, ori bagi folderele si setup-urile pe care vrei sa le pastrezi in partitia libera (NU in cea in care e Windowsuwinking, iar cand reinstalezi windowsul iti va cere sa formatezi partitiile si unde sa bagi windowsul...

Sper ca ai inteles!

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti muti datele in partitia in care nu este sistemul de operare