| ungurubulan24 a întrebat:

Pot sa ma joc MW3 si Battlefield 3 cu aceasta placa video?
http://www.cel.ro/......it-pcie-l/
funda!

Răspuns Câştigător
| pHe0Nix a răspuns:

Nu.Si daca va merge toate pe low+rezolutia mica vei avea in jur de 15-20 fps, mai intindete utin, pana in 430 ron si iei o placa adevarata, pentru ca daca o sa dai 150 ron pe aia o sa-ti para rau, mai bine aduna ceva bani, pentru ca aia o s-o cumperi si nu ai ce face cu ea,

2 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Nu

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Nu ai Nici o sansa... dar daca esti fan shootere, mai da ceva bani si ia-ti placa video adevarata si joaca MW3 care nu e la minim. funda?