| marius031 a întrebat:

Pot salva semnele de carte de la mozilla pentru ca dupa ce reinstalez windows'ul sa le pot pune inapoi?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da, se poate.
Dă clik pe boockmarks și apoi din fereastra ce apare în bara aia de sus ar trebui să ai o funcție ce îi spune import/export.
Clicheaza acolo pe backup(copie de siguranță) și salvează fișierul acela cu extensia json pe un stik sau orice dispozitiv dorești.Succes

| horia2012 a răspuns:

Normal ca le poti salva. Procedeaza asa;
1- te duci in meniu
2- semne de carte - arata toate semnele de carte
3- import si backup
4-export semne de carte ca HTML
(ii dai un nume(daca vrei), ii schimbi locatia( daca vrei)-Salvare
INVERS
1-2-3 la fel
4-Import semne de carte din HTML
( te duci acolo unde le-ai salvat-OPEN)
sper sa te descurci ce eu il am in engleza.