| anonim_4396 a întrebat:

Pot schimba culoarea unui IPhone 4S? Funda+Vot.

Răspuns Câştigător
| Bafta321 a răspuns:

De fapt nu te cota mai mult de 100lei si schimbarea poate fi efectuata in mai putin de o ora, dar trebuie sa mergi la un Profesionist care sa-ti schimbe carcasele!

6 răspunsuri:
| KostyCool a răspuns:

Numai daca schimbi cu tot cu carcasa si touch care costa peste 300 lei, sau poti prin carcasa sau husa!

| xXveronikXx a răspuns:

Da! du-te la un magazin gen Vodafone sau cosmote si cere o fata pentru iphone 4swinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Daca e alb il bagi in tuciul cu zmoala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa te coste ceva dar poate fi schimbata culoarea eu am vazut numai pe negru si alb

| Darkness150 a răspuns:

Am aflat, oricum multumesc pentru raspuns la toti.

| PedoBarbie a răspuns:

Punându-i o carcasă.