| Pinxiee a întrebat:

Pot sterge raspunsurile sau intrebarile date/puse?

Dau fundita, evident kiss

Răspuns Câştigător
| LoveMusic a răspuns:

Nu, din păcate nu poţi şterge nici răspunsurile date nici întrebările puse. Funditsă?

15 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Ti le poti raporta scriind motivul si adminul ti le va sterge.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! poti sa le stergi dar nu tu ci raluca le poate sterge du-te sus acolo la contact si ai trimiti un mesaj ralucai cum sa iti stearga intrabarile date si pus

| Elena1234456 a răspuns:

Doar daca dai click sus acolo la "contacte" si ii trimiti un mesaj administratorului.

| Ea12345 a răspuns:

Sus, la contact, mesaj Ralucai.Alta cale nu cred.happy

| Alexandra. a răspuns:

Nu, nu le poti sterge.Decat poti modifica intrebarea. happy (asa stiu eu )

| ForteGames a răspuns:

Dupa cum am citi eu Termenii si conditiile nu specifica, ar trebui sa iei legautra cu un admin, sa discuti live cu el despre problema ta! Este singura si garantata 100 % cea mai buna solutie, nu cred ca nu te-ar ajuta!winking BFT si mult succes!

| RooN a răspuns:

Tu nu le poti stergesad dar ii poti scrie moderatorului si le va sterge el.Cauta utilizatorul RalucaTPUro ii trimiti mesaj cu adresa intrebari si ea iti va raspunde.
Succestongue

| Locaa a răspuns:

Doar daca ii trimiti un mesaj ralucai in care ii zici dc vrei sa. ti stearga raspunsurile/intrebarile dai acolo sus in dreapta la contacthappy sper ca te.am ajutatcat de catwinking

| Ekkaterinna a răspuns:

Nu poti singura. Dupa cate stiu trebuie sa o rogi pe Raluca sa-ti stearga intrebari. Iar de raspunsuri nu stiu nimic.

| Didw a răspuns:

Nu, nu poti sad
Numai Raluca, sefa poate sa stearga intrebarile si raspunsurile
Poti sa o rogi sa le stearga.
O poti contacta sus, in dreapta, unde scrie CONTACT. kiss

| ForeignO a răspuns:

S-ar putea ca numai Raluca sa le poata sterge! Cred ca daca o rogi frumos, te va ajuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.TPU.ro/contact
Ii trimiti mesaj Ralucai cu linkul intrebarii, sa ti-o stearga:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa o rogi pe Raluca si ti le sterge ea:)O gasesti aici http://www.tpu.ro/contact

| ღºioanaºღ a răspuns:

Nu le poti sterge. Eventual le poti edita pe cele mai recente.

| miimi. a răspuns:

Tu nu le poti sterge, dar ii poti da mesaj Ralucai in care ii spui sa iti stearga intrebarea\intrebarile.