| anonim_4396 a întrebat:

Pot vorbi cu Cleverbot in limba romana? Daca da, unde dau? Sau mai bine dati-mi voi link-ul:d.

Răspuns Câştigător
| Userses a răspuns:

Pur si simplu scrie-i in romana de cum accesezi site-ul. Dar e destul de limitat in vocabular, sintaxa, etc. Dupa o vreme se pierde si trece pe franceza sau spaniola, daca nu... engleza.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic altceva in afara faptului sa-i vorbesti tu primul in romana.Iti va vorbi si el la fel happy

| anss23 a răspuns:

Scrie-i tu ceva in romana si va recunoaste limba.happy

| Juleuuss a răspuns:

Da, eu în română vorbeam cu el. Dar nu-ți răspunde la toate întrebările, pe aceeași limbă.

| Dascalu_Ionut_1905 a răspuns:

Salut